Меню
Меню
БЛОГ
MONATIK "LOVE IT Рітм"
Трансляція концерту
Геніальні ідеї потребують надійної реалізації

Live трансляція на головні екрани сцени - це завжди один з найважливіших елементів шоу. Для режисера-постановника шоу, Дениса Стульнікова дуже важливо, щоб кожен глядач мав можливість побачити кожен жест артиста, та відчув атмосферу кожної пісні. Цю задачу і вирішує трансляція кожного руху артиста під час концерта.

Складність роботи на концертах Монатіка полягає в тому, що артист не знаходиться в одному місці (наприклад головна сцена), він використовує весь стадіон, не виступає самостійно, його супроводжує група танцюристів.
Тому основними викликами та проблемами були:
- Де розмістити відео камери та в якій кількості, якщо артист буде працювати на троьх сценах, одна з яких має рухатись на відстань 300м
- Як поставити режисуру трансляції такого шоу
- Як вмістити на стадіоні дві продакшен команди (Запис шоу для ТВ-версії здійснювали 1+1 Media)
- Побудова надійного технічного рішення враховуючи складність шоу та розміри локації (Стадіон НСК "Олімпійський")


Наша компанія вже втретє співпрацює з Monatik. Цей проект, це другий раз коли Media Stream була частиною шоу. Наша команда була залучена до проекту з перших днів його підготовки. Режисер-постановник шоу враховував наше технічне рішення при підготовці номерів Діми Монатіка. В той же час ми мали забезпечити трансляцію на екран найкращого ракурсу артистів, деб вони не знаходились на стадіоні.

Перші робочі зустрічі проходили в січні 2019 року. Де нас ознайомили з проектом сцени, драфтом сценарію, та з головною несподіванкою концерту - вагоном метро!
  1. Делали все стандартно или разрабатывали индивидуальное решение?
  Головне завдання - "Глядачі моють бачити кожен рух Монатіка".
  Технічне рішення для такого концерту не могло бути простим - камери мають бути розташовані так, щоб "покрити" весь стадіон.


  1. Команда, которая работала над проектом?
  Команда проекту в підсумку складалась з 34 чоловік
  Кількість відео камер - 14
  Сумарна довжина коммутації - 3 км
  Кількість моніторів на FOH - 16 шт

  1. Какие трудности ожидали? Какие случились?
  Складність при розміщенні камер додавали два непереборні факти:
  - розміри стадіону
  - разом з нами на стадіоні було розміщено 32 камери компанії 1+1 MEDIA, що здійснювала запис концерту

  Насколько втянули заказчика в проект

  Варто відзначити, що успішність нашої роботи заключалась в тому, що нас було залучено до проекту на його ранніх стадіях підготовки. З боку організаторів ми отримали максимальний рівень довіри. Це дозволило нам зосередитись на своїх задачах і успішно ії виконати.

  Важливою частиною роботи була підготовка. Наша творча та технічна команди були присутні на багатьох репетиціях Монатіка. Всі дії та переміщення артиста було вивчено та зафіксовано.

  Что вообще сложного было или, может, каждый второй справится?

  Результат. Мі не можемо самі собі поставити оцінку, це не буде об'єктивно. Але ми змогли реалізувати все заплановане. Технічних збоїв не було. А 65 тисяч глядачів насолоджувались кожною міттю шоу, аналогів якому НСК Олімпійський ще не бачив.
  Ми вдячні за довіру и можливість бути частиною цого свята
  Для нашої команди це був не перший досвід роботи на концертах та масштабних подіях. Але на НСК Олімпійський ми працювали вперше.

  Цей проект дозволив нам отримати новий, унікальний досвід, познайомив нас з надійними партнерами з якими ми можемо робити багато складних та цікавих задач!
  Made on
  Tilda